sobota, 7 czerwca 2014

ZIELONE SÓWKI

Aby oddzielić jednak posty tematycznie, dodaję dziś drugiego :)
I pokazuję zdjęcia uszytych dziś sówek zielonych:


Sobota minęła mi dziś bardzo przyjemnie:) piękne słońce ... miałam nawet okazję chwilę się poopalać zanim zaszło za chmurska ...

Jestem w trakcie oglądania serialu  Breaking Bad i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem :) 
Po każdym odcinku chce się więcej, szkoda tylko że każdy odcinek trwa aż godzinę... 
Ostatnio takie wrażenie zrobił na mnie Skazany na śmierć. Skazanego oglądałam w tamtym roku... dopiero.
Przez pierwszych kilka sezonów oglądałam z zapartym tchem. Mąż się ze mnie nabijał, bo ja strasznie przeżywam jak oglądam jakiś film z akcją, wiecie w stylu ... " No  uciekaj szybko, szybko ... " ;)

W każdym razie jeśli ktoś nie oglądał  Breaking Bad to polecam. Niesamowity serial o nauczycielu chemii, który gdy okazuje się, że choruje na raka, żeby zabezpieczyć finansowo rodzinę, zaczyna produkować metamfetaminę.  

Miłej niedzieli życzę :)

4 komentarze:

  1. Ja obejrzałam ostatni sezon w zeszłym tygodniu :) i bardzo mi się podobał chociaż skończyło się.... tego dowiesz się niedługo ;p jakby co to polecam jeszcze seriale: The Mentalist i White Collar.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też oglądam właśnie BB! :-) Ale już drugi raz, ten pierwszy oglądaliśmy na bieżąco kiedy wychodził w Stanach i czekaliśmy na kolejne sezony po pół roku a może i więcej, więc teraz postanowiliśmy obejrzeć całość bez przerw :-) Serial jest mistrzowski :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Przepiękne sówki :) bardzo mi się podobają :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze:)